msm: guarana@guarana.pl

mail: guarana@guarana.net.pl

tel: (022) 3492006

skype:

gg: 57 10 464

Dzialanie
 • •Działanie:
  30 min po dawkowaniu, działa do 6 - 7 godzin.

  Guarana wspomaga efektywność i wydajność treningu, przeciwdziała fazie katabolicznej oraz przyspiesza regenerację miśńni po wysił ku fizycznym. Połączenie wolnej kofeiny, wyciągu z guarany i tyrozyny wielokrotnie potęguje siłę działania preparatu, czego efektem jest utrzymujący si przez wiele godzin wzrost aktywności organizmu (w przeciwieństwie do samej kofeiny). Guarana posiada skutki stymulujące i termoregulacyjne, ulepsza czujność psychiczną, powoduje oddalenie zmęczenia, zwiększa wytrwałość i odporność fizyczną. Guarana to tonikum lecznicze, zwalniające przedwczesne starzenie się, odtruwa organizm, jest pożyteczną przy wzdęciach, nadwadze, przy zaburzeniach trawiennych, przy przedwczesnej miażdżycy tętnic. Ma zastosowanie przy leczeniu celulitu, posiada skutki lipolityczne i rozciągające. Przy zewnętrznym zastosowaniu działa przeciwko przetłuszczaniu i ubywaniu włosów. Posiada skutki antyagregacyjne - podobnie jak Aspiryna. Obniża syntezę tromboksynów płytek krwi podczas doświadcze w probówce. Godna uwagi jest również rola w walce przciw negatywnym skutkom rodników tlenowych i ochronie wyposażenia genetycznego komórki przed wpływami multigenowymi. Guarana to delikatny psycho stymulator, działa szybko, efektywnie, rewitalizuje ducha i ciało, ulepsza wyczyny. W walce ze zmarszczkami bywa porównywana z żeńszeniem.

  •Spożywanie guarany odczuwamy jak zastrzyk energetyczny.
  Powodem, dlaczego o guaraninie mówi się mniej niż o Wiagrze jest prawdopodobnie nasz obecny styl życia preferujący szybki efekt. Środki naturalne nie działają natychmiast, lecz długookresowym stosowaniem guarany możemy sobie polepszyć swój stan zdrowia i przedłużyć rozkosze młodości. Tylko jedna dawka guarany (z witamin? C) ca 30 minut przed stosunkiem potrafi swoje. Guarana stymuluje układ nerwowy, zwiększa zdolność koncentracji, hamuje poczucie głodu, poprawia kondycję i wydolność ogólną organizmu. Zawarta w Guaranie kofeina jest czynnikiem termogenicznym, dzięki czemu pobudza przemianę materii oraz wpływa na szybsze spalanie kalorii.

  •Jeżeli się odchudzasz, redukcja spożywanych kalorii może mieć znaczący wpływ na Twoją witalność i objawiać się jako zmęczenie fizyczne. A może jesteś jedną z tych osób, która zwykle ma problemy z koncentracją w godzinach popołudniowych Guarana może być 'energetycznym pomocnikiem', szybko się wchłania i bardzo szybko działa. Dostarcza ona dodatkowej energii i uczucia witalności w ciągu całego dnia, niezależnie od przyczyny spadku Twojej witalności. Również przy aktywnym trybie życia, stanowi wyśmienity dodatek, który utrzyma Cię na topie. Nasiona guarana zawierają do 6% kofeiny, znacznie więcej od kawy. Lokalnie używane są do przyrządzania podniecającego napoju (tzw. piwo guaranowe).

  W lecznictwie stosowane jako składnik leków nasercowych. Dzisiaj w Brazylii Guarana dodawana jest do lekkich napojów w celu dostarczenia organizmowi dodatkowej energii w naturalny sposób. Guarana jest łagodniejsza dla układu pokarmowego niż większość innych postaci kofeiny. Dlatego też jest przez wiele osób preferowana jako alternatywa kawy.

  •Wyniki działania guarany są podobne jak np.: WIAGRY 25, nie jest jednak tak wyszukiwaną pomimo, że jest o wiele tańszą, polepsza zdrowie i równocześnie zwiększa apetyt seksualny obydwu płci. PRZEPIS: 1 łyżeczkę Guarany w proszku, 1 dojrzały banan, 1-2 szk. mleka - wszystko włożyć do miksera i wymieszać. Po 3 minutach mamy dobry energetyczny koktajl owocowo-mleczny. Można dodatkowo do gotowego koktajlu dodać również sok, lub syrop wedle upodobań lub dodać troszkę kawy na smak. Ważne! Banany powinny być dojrzaże, smak koktajlu wtedy jest bardzo dobry.


DarITer Group